Korvpallitund 2022 02. detsember Evelyn

Euroopa korvpallinädala raames toimus reedel, 2. detsembril  Porkuni Kooli saalis 8-12-aastaste laste trennid mille viis läbi korvpalliklubi Kadrina Karude treener Raivo Tribuntsov koos oma tublide abilistega. Korvpallirõõm oli Porkunisse meelitanud lisaks meie õpilastele  Tartu Maarja Kooli ja  Tallinna Tondi Kooli  õpilased.
Meie koolist said üritusel osaleda Inga, Küllikese, Terje ja Imbi klassid.
Õppisime põrgatama paigal ja liikumiselt, viskama korvi, söötma kaaslasele palli ja "ründma ja kaitsama", trenni lõpus tegime jõuharjutusi korvpalliga. Ei puudunud ka "sopsuvõistlus", mille võitjad said auhinna Kadrina Karudelt.
Trennid olid huvitavad ja tegutsemisrõõmu jätkus lõpuni.

Evelyn

Meie koolist said üritusel osaleda Inga, Küllikese, Terje ja Imbi klassid.
Trennid olid huvitavad ja tegutsemisrõõmu jätkus lõpuni.

Evelyn