Läki kalale! 17. aprill Terje

Kolmapäeval, 17. aprillil viis meid tee Tartusse. Nimelt külastasime Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaeda.

Loodusmuuseumis saime palju uut ja põnevat teada kalade kohta. Meie muuseumitunni nimetuski oli „Läki kalale!“ See teema puudutas eriti Kennethit, kes teab kalastamise kohta nii mõndagi ja oskab ka teistele selle kohta rääkida. Aga huvitav oli kõigil. Kõige suuremat elevust tekitas võimalus vaadata ise, mis on päris kala kõhu sees. Pärast klassiruumis õppimist, saime kõndida muuseumis ringi ja tutvuda väljapanekutega.  Aitäh meie muuseumiõpetaja Küllile!

Ütleb vanasõnagi, et tühi kott ei seisa püsti. Oli aeg keha kinnitada. Valisime piknikupaigaks botaanikaaia ja sõime seal maitsva lõunasöögi. Täname Kajat, kes selle meie jaoks kaasa pani!

Nüüd teame kaladest palju rohkem! Aitäh KIK programmile, mis võimaldas meile selle toreda päeva!

Tartus käisid Imbi ja Terje klassid

Tartus käisid Imbi ja Terje klassid