Eriolümpia sulgpallivõistlused Haapsalus 17. aprill Evelyn

Kolmapäeval, 17. aprill osalesime Haapsalus Eriolümpia sulgpallivõistlustel.

Korraldajad andsid juba nädal aega enne teada, et võistlejaid on palju ja päev tuleb pikk. Esmalt toimusid divisioneerimise mängud. Seejärel paigutati kõik võistlejad saadud tulemuse järgi neljastesse tugevusgruppidesse. Oma grupis tuli kõigi vastastega mängida, seega kõik said lisaks veel kolm mängu. Saal oli suur, korraga sai toimuda  4 mängu.

Andreas ja Egert võitsid kõiki vastaseid ja said mõlemad I koha, Moisei kaotas ühe mängu ja sai II koha. Kenneth ja Janeks pidasid väga tasavägiseid mänge, kahjuks õnnestus vastastel just lõpp paremini ja nii said nad mõlemad kaks väga nappi kaotust, tasuks III koht. Meie kõige noorem mängija, Reio  sai hulga kogemusi ja neljanda koha.

Koju/kooli saime õhtul kell kaheksa, olime küll väga väsinud, kuid õnnelikud!

Sulgpall on väga kiire ja  kaasahaarav mäng. Soovitame soojalt proovida!

Vaata meie päevast pilte!

Kolmapäeval, 17. aprill osalesime Haapsalus Eriolümpia sulgpallivõistlustel.

Koju/kooli saime õhtul kell kaheksa, olime küll väga väsinud, kuid õnnelikud!

Sulgpall on väga kiire ja  kaasahaarav mäng. Soovitame soojalt proovida!

Vaata meie päevast pilte!