Emakeelepäev 2023 14. märts Age, Tea, Milli

14. märtsil tähistasime emakeelepäeva.

Väiksemad kuulasid-vaatasid muinasjuttu Kakuke. Keskmine kooliaste nautis Aafrikast pärit muinaslugu sellest, kuidas loomad endale sabad said. Suurematele õpilastele loeti lugu vaeslapsest ja talutüdrukust, keda vanapagan oma pojale naiseks meelitas. Iga loo kuulamise järel said lapsed proovida nutiseadmes oma tähelepanu ja mälu erinevate ülesannetega . Emakeelepäeva tegid magusaks eesti kommid.

Aitäh lastele ja nende õpetajatele, kes kõik emakeelepäevast osa võtsid!

Kooli logopeedid Age, Tea ja Milli

14. märtsil tähistasime emakeelepäeva.

Aitäh lastele ja nende õpetajatele, kes kõik emakeelepäevast osa võtsid!

Kooli logopeedid Age, Tea ja Milli