Matemaatika olümpiaad Urvaste Koolis 14. oktoober Merlin

Juba kolmandat aastat korraldab Urvaste Kool LÕK õpilastele matemaatikaolümpiaadi.

Sel korral võistlesid Porkuni Koolist kaks 4. kl. LÕK õpilast (Marek ja Janek Sillavere). Veel said oma teadmisi proovile panna 3.kl õpilane Marten Malberg ja 9. kl õpilane Kaarel Kalamets. Viimased 2 õpilast ametlikult olümpiaadil ei osalenud, sest olümpiaad oli suunatud 4.-8. kl õpilastele. Auhinnalisi kohti meie õpilased koju ei toonud, kuna antud kategoorias olime ainukesed osavõtjad, seega said kõik õpilased osavõtudiplomi.

Suur tänu Urvaste Koolile ja tänud meie kooli juhtkonnale, kes võimaldasid õpilastele olümpiaadil osalemise.

Merlin

Merlin