Kristiina ja Tiiu klass Tartus 06. juuni Tiiu, Kristiina

*Jõudnud 06. juuni varahommikul Tartusse, alustasime järjekordset õppepäeva Tartu Ülikooli botaanikaaias, mis on samas asukohas tegutsenud katkematult 220 aastat! Vaatamist ja uudistamist oli palju. Põnevaid taimi leidus pea igast maailmajaost. Lisaks taimedele nägime ka kilpkonni, kalu ja papagoisid.

*Järgnevalt suundusime Raekoja platsile ning sealt edasi sööma: laste lemmikud olid nagu ikka friikad ning burger = taskukohane!

*Pärast lühikest  lõõgastumist jalutasime mööda Emajõe kallast Tartu turule. Mida seal küll müüa ei olnud!  Tõeline virr-varr!  Mõned meist ostsid koju viimiseks eesti maasikaid ( hind on juba märgatavalt langenud…) – seega ostmiseks soodus.

*Ilm oli väga ilus, tuju kõigil väga hea ning oligi aeg armsasse kooli tagasi suunduda.

*Aitäh Antsule turvalise sõidu eest!

*Aitäh Antsule turvalise sõidu eest!