Sõbrakuu tähistamine Tallinnas 22. veebruar Terje, Inga

Käisime neljapäeval Tallinnas Skypargis.

Hommikupoolikul startisime Tamsalust Tallinnasse rongiga. Rongisõit oli vahva ning mõne lapse jaoks oli rongiga sõitmine esimene kogemus.

Tallinnasse jõudes suundusime suurde kaubanduskeskusesse T1 Mall. Keskuses ootas meid juba Skypargi personal, kes olid meile kokku pannud toreda programm i- vaateratas, Skypark, teaduslabor ja lõunasöök pererestoranis Claudz. Piletid ostetud suundusime esmalt vaaterattale, millelt avanes kaunis vaade meie pealinnale Tallinn.

Peale vaateratas veetsime mitu tungi Skypargis. Lustisime sajaga ja tundsime, et ajast jäi ikka puudu.

Tallinnas käisid Inga, Terje T., Jaanika P. ja Terje K. oma õpilastega.

Käisime neljapäeval Tallinnas Skypargis.

Tallinnas käisid Inga, Terje T., Jaanika P. ja Terje K. oma õpilastega.