Porkuni Kooli Mänguloomaaed 29. mai Terje, Inga

Meie koolis sai 25.-29. maini külastada mänguloomaaeda. Loomaaed oli üles seatud klassiruumidesse ja oli jagatud kolmeks osaks –  keskkonnad sooja- ja külmamaa loomadele ning vihmamets. Loomaaia asukateks olid pehmed ja karvased võõraste maade loomi meenutavad mänguasjad. Loomi oli kokku 35 liigist. Mõnest liigist loomi oli kohe mitu. Loomaaia talitajatel oli vaja ära toita 180 suud – nii palju oli meie loomaaias linde, loomi, roomajaid, ämblikke, kalu ja muid vee-elukaid kokku.

Loomaaia pileti lunastamiseks pidi iga külastaja joonistama või värvima mõnest loomast pildi. Saadud piltidest pani piletimüüja üles päris vahva näituse. Sissepääsu ees ootas külastajaid loomaaia giid, kes selgitas käitumise reegleid ning juhatas külastajaid loomaaiaradadel. Külastajad said tuttavaks ka loomade talitajatega. Nad tutvustasid põgusalt oma hoolealuseid ning näitasid, kuidas loomi toidetakse.

Peale loomadega tutvumist said külastajad loomaaiapedagoogide juhendamisel mängida võõramaaloomadega seotud lauamänge.

Ja mis loomaaed oleks ilma kohvikuta? Loomulikult oli meil ka see olemas! Kohviku menüüst sai tellida erinevaid jäätiseid ja ka pannkooke. Oma tellimuste eest ei pidanud aga tasuma eurodes, vaid hoopis plaksude ja kükkidega.

Porkuni Kooli loomaaia personal tänab kõiki, kes toetasid meie loomaaeda asukate ja eksponaatidega. Täname ka häid abistajaid õla alla panemise eest.

Porkuni Kooli Mänguloomaaia personal ja korraldusmeeskond:

Talitajad: Kadi-Liis, Veiko, Sarra, Oksana, Kirill, Britt Hedlyn

Giid: Hanna-Liisa

Piletimüüja: Gennadi

Loomaaiapedagoogid: Kristjan L., Aldo, Raimond

Loomaarst: Richard L.

Zooloog: Helge

Dekoraator: Kaidi M.

Kohviku juhataja: Mairi L.

Kohviku teenindajad: Andreas, Laura N., Egert, Kert, Martti

Administraatorid: Inga ja Terje K.

Porkuni Kooli Mänguloomaaia personal ja korraldusmeeskond:

Talitajad: Kadi-Liis, Veiko, Sarra, Oksana, Kirill, Britt Hedlyn

Giid: Hanna-Liisa

Piletimüüja: Gennadi

Loomaaiapedagoogid: Kristjan L., Aldo, Raimond

Loomaarst: Richard L.

Zooloog: Helge

Dekoraator: Kaidi M.

Kohviku juhataja: Mairi L.

Kohviku teenindajad: Andreas, Laura N., Egert, Kert, Martti

Administraatorid: Inga ja Terje K.