Piparkoogitaigen 06. detsember Mairi

6. detsembril kogunes koolipere juba teist aastat järjest sööklasse, et valmistada koos õpetajaga piparkoogitaigen. Laudadele olid asetatud retsept koos vajalike töövahendite ja toiduainetega. Terve söökla lõhnas hommikupoolikul piparkoogi ja apelsini aroomist. Lõhna jagub ka 13. detsembril , kui taignast vormitakse ja küpsetatakse piparkoogikesed.  Kõrvaltvaatajana sain aru, et taigna tegu oli paljudele eelmisest aastast tuttav tegevus. Näha oli juba professionaalset taigna sõtkumist.

Tänan kõiki suuri ja väikeseid abilisi taigna valmistamisel ja söökla korrastamisel. Tänan Porkuni Kooli võimaluse eest, et saime valmistada ühiselt koolile piparkoogitaigna kuhu on pandud meie töökus, hoolivus ja armastus.

Kodunduse õp Mairi

Kodunduse õp Mairi