Paras pettumus 01. oktoober Virge

Paras pettumus

Reedene linnas käik läks meil natuke nihu… Olime kohale jõudnud, kui saime telefonitsi tead, et meie mõnel lapsel on koolis oma ülesanne korda ajamata…  Arutlesime pikalt, mida peaks tegema ja kuidas saame enda soovid täita ning teiste õpilaste teadmatuse likvideerida? Lühendasime ajaliselt oma reisi ning ostlemisel selgus seegi, et soovid on suuremad kui võimalused lubavad… Väike pettumus hinges, hakkasime kooli poole tagasi sõitma….

Rõõmu tegi aga see, et „võlglased“ said vabandades oma kohustused koolis täidetud!

Nii me õpimegi! Aitäh, mu tublid lapsed!

Virge

Paras pettumus

Nii me õpimegi! Aitäh, mu tublid lapsed!

Virge