Õpilaskoja „Väikesed teod“ hooaja lõpetamine… 09. juuni Kaire

…sai teoks 9. juunil Rakvere Teatri kinos vaadates koguperefilmi „Lõvi nimega Kuningas“. Loomulikult kuulus filmi vaatamise kõrvale ka topsitäis popcorni.

Oli väga tore koos õpilastega arutleda pärast seanssi, millest film jutustas ja milliseid õpetlikke nüansse endale „kõrva taha panna“. Hea on tõdeda, et lapsed oskavad noppida välja just selle päris iva, millega elus edaspidi peaks arvestama.

10. juunil toimunud kooli kontsert-aktusel sai tänatud kõiki väikeseid tigusid“ kooli tänukirjaga tubli ja aktiivse töö eest sellel õppeaastal.

Aitäh Elisele, Kerdile, Andreasele, Kadi-Liisile, Sarrale, Ernile, Dmitrile, Mardile ja Kaarlile!

Kaire

Kaire