Õpilasfirma "TööMesilane" tegemistest 23. märts Mairi

Porkuni Kooli ÕF on tegutsenud pidevalt maksimumi piiril. Seda tõestab ka meie majanduslik käive. Aktsiatest saadud raha on kasvanud mitme-mitme kordseks. Numbrites tähendab see lühidalt järgmist: aktsiatest ja kliendikaartide müügist saime algkapitali 285 eurot. Selle raha oleme kohviku pidamisega (2 x nädalas) ja erinevate omatoodangute müügiga kasvatanud  01.02.2023 seisuga 915 eurole. Peenemat majanduslikku infot oleme jaganud aktsionäridele oma infovoldikuna.

Oleme meeskonnana väga õnnelikud, et usaldate meid ning külastate aktiivselt kohvikut. Oleme õnnelikud, et tellite meie kooke, pirukaid ja sellest aastast populaarseks kasvanud lastele sünnipäevalaudasid. See töö kooli õppeköögis ja kohvikus annab meile tulevikus rohkem kindlust köögis toimetamisel ja rahadega toimetulemisel. Täname!

Sära silma ja rõõmu kõigile!

ÕF juhendaja Mairi

Sära silma ja rõõmu kõigile!

ÕF juhendaja Mairi