Lehekese Kohvik 22. oktoober Mairi

Enne vaheajale minemist toimus „Lehekese Kohviku“ aktsiate müük. Aktsiapaketi suuruseks oli 250.00 eur, mis müüdi 2,5 tunniga. Järjekord oli pikk. Kõigil , kellel õnnestus aktsia osta on natuke firma omanikud. Anname endast parima, et investeeringud kasu tooksid.

Samal päeval toimus ka kohviku logode konkurss, millest sai osa võtta kogu koolipere. Kohviku töötajad pidid joonistama pildi, mis seostub „Lehekese Kohvikuga“.  Sel aastal kogus kõige rohkem hääli Rauno joonistatud pilt. Tänaseks on valminud pildist kliendikaart ja kinkekaart. Kinkekaarti saab osta sõbrale sünnipäevaks, tänutäheks või hoopis üllatuseks. Kinkekaardi väärtus sõltud kinkijast.

Loodan, et Porkuni Kooli õpilasfirmal „Lehekese Kohvikul“ läheb sel õppeaastal hästi.

Õpilasfirma nimel õp. Mairi

LEHEKESE KOHVIK ON AVATUD