Kokku sai tüdrukute klubi 20. aprill Kaire

20. aprillil sai teoks kooli esimene Tüdrukute Klubi üritus. Selle idee käis välja kooli õpilaskoda „Väikesed teod“.

Esimesele üritusele sai kutsutud Birgit Aas, kes esindas juuksur-fotograafi ametit ning tema abiline Caroline Kiviberg oli jumestaja rollis. Oi-oi, kui ilusaks meie niigi kaunid neiukesed said. Peale soengu ja jumestuse tegemise oli võimalus valida endale ka meelepärane riietusese või aksessuaar, mis välimust veelgi ilmestas. Kui kõik salongiteenused tehtud, toimus multimeedia saalis mannekeenide esitlus, kus pidi näitama elegantset liikumisoskust ja pildistamisel poseerimist.

Peale ühispildi tegemist tänasime meie tublisid külalisi õpilaskoja tänukirja ja kooli meenetega.

Suur aitäh kõigile, kes ürituse kordaminekule kaasa aitasid!

Kaire

Suur aitäh kõigile, kes ürituse kordaminekule kaasa aitasid!

Kaire