Uudised

Jõululõuna ja jõulupidu 2021 21. detsember Merlin


21. detsembril oli koolimajas rohkem elevust, kui tavaliselt. Meie koolikokad olid valmistanud maitsva jõululõuna, millele eelnes Kadri Kase noorte neidude lauluansambli esinemine ja direktori sõnavõtt.

Peale üheskoos nauditud lõunat valmistusid õpilased peoks.

Sellel aastal Porkuni Kooli jõulupeo etteasted oli põimitud õpilaste poolt etendatud näidendisse ”Võlukook”. Kes peole tulla ei saanud, saab vaadata pidu siit. Peo lõpus tuli külla ka kauaoodatud jõuluvana, kes jagas koos päkapikkudega kingitusi ning kuulutas välja selle õppeaasta sõbralikuma poisi ja tüdruku. Sõbralikuma poisi tiitli sai seekord endale Rauno Valdmann ja sõbralikumaks tüdrukuks valiti Triin Ehasalu.

Jõuluvanaga aga kohtume juba järgmisel aastal!

Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse!

Kaunist pühadeaega!

Kasvatajate nimel Merlin

21. detsembril oli koolimajas rohkem elevust, kui tavaliselt. Meie koolikokad olid valmistanud maitsva jõululõuna, millele eelnes Kadri Kase noorte neidude lauluansambli esinemine ja direktori sõnavõtt.

Peale üheskoos nauditud lõunat valmistusid õpilased peoks.

Sellel aastal Porkuni Kooli jõulupeo etteasted oli põimitud õpilaste poolt etendatud näidendisse ”Võlukook”. Kes peole tulla ei saanud, saab vaadata pidu siit. Peo lõpus tuli külla ka kauaoodatud jõuluvana, kes jagas koos päkapikkudega kingitusi ning kuulutas välja selle õppeaasta sõbralikuma poisi ja tüdruku. Sõbralikuma poisi tiitli sai seekord endale Rauno Valdmann ja sõbralikumaks tüdrukuks valiti Triin Ehasalu.

Jõuluvanaga aga kohtume juba järgmisel aastal!

Aitäh kõigile, kes andsid oma panuse!

Kaunist pühadeaega!

Kasvatajate nimel Merlin