Hooldus klassid Tartu Loodusmajas 10. november Marika

10. novembril külastasid KIK-I projekti raames hooldus klassid Tartu Loodusmaja. Õpilased läbisid programmi “Metsloomad tutavaks”.   Enne programmi läbimist tehti meile Loodusmajas ka väike ringkäik. Lapsed tegid tutvust kilpkonnadega ja jalutasid ringi soojas palmimajas. Programmi raames said lapsed silitada erinevaid karusnahku, katsusid sarvede  ja hammaste teravust. Koos lastega tuletasime meelde ka metsloomade hääled ja kõnnakud.  Oli väga põnev ja hariv päev.

Marika

Marika