Halloweeni tähistamine 31. oktoober Merlin, Marit

Halloween ei ole eestlaste traditsiooniline tähtpäev, kuid muutunud juba väga laialt levinud kombeks. Eestis ei kanna halloween oma esialgset eesmärki, meie jaoks on see pigem üks võimalus ennast kostümeerida, tantsida ja mängida vahvaid mänge.

Sel aastal tähistasime Porkuni Koolis halloweeni MONSTER HIGH nukunäitusega, kuhu lisandusid ka kõikide rühmade poolt valmistatud või kostümeeritud nukud. 31. oktoobril toimus suur kostüümipidu, kus valis tantsuks muusikat külalisdiskor Marii. Kõikidel rühmadel oli võimalus kasvataja Mariti juhendamisel meisterdada endale väike kummitus. Soovijatele tegi põnevaid näomaalinguid Maire ja julgemad said Merlini juhendamisel ületada oma hirme õudustetoas ning mängida halloweeni mänge. Põnevaima nuku hääled luges kokku kasvataja Renneli. Peomeeleolu ja tegemised jäädvustas pildile kasvataja Kristiina.

Kõik osavõtnud rühmad said tänutäheks koti popkorne, võitjaks osutus Renneli rühma nukk ja nende pidu jätkus suurema koguse popkornide paugutamisega rühmas.
Aitäh kõigile, kes ürituse korraldamisele kaasa aitasid!

Aitäh kõigile, kes ürituse korraldamisele kaasa aitasid!