Eriolümpia saalihokivõistlus 08. märts Evelyn

Eriolümpia saalihokivõistlus toimus naistepäeval, 8. märtsil Tallinnas. Võistlustel osales 7 võistkonda. Meie kooli eest mängisid Elise, Kert, Martti, Andreas, Egert, Raimond ja Kaido, väravavahiks oli Rauno. Esimesed mängud olid 5 min pikad ja nende tulemuste järgi paigutati võistkonnad tugevusgruppidesse. Saime  kaks viiki, ühe võidu ja ühe kaotuse.

Tugevusgrupis mängides oli mängu pikkuseks 2x10 min. Ühe mängu võitsime 4:3, teise kaotasime 2:4. Saavutasime oma grupis II koha. Kusjuures esimesest kohast jäi puudu ainult 1 värav!

Kõik mängijad olid väga tublid ja andsid endast parima!

Evelyn

Kõik mängijad olid väga tublid ja andsid endast parima!

Evelyn