Uudised

Eriolümpia laager Saaremaal 12. august Evelyn


10.-12. august toimus Saaremaal  Eriolümpia laager. Meie koolist osales laagris Kätriin, Merlin, Andreas ja Martti. Saaremaal külastasime Orissaart ja Kuresaart, tutvusime Maasi ordulinnuse varemetega, matkasime rabas, külastasime Risto Ränk Farmingut, tantsisime, tegime käsitööd, õppisime ja kuulasime loengut, külastasime Asva Viikingiküla, telkisime, käisime saunas ja meres ujumas. Tegevusi oli palju ja aeg möödus väga kiiresti.

Meil oli väga tore laager, aitäh korraldajatele!!!

Õpilastega seikles kaasa Evelyn

10.-12. august toimus Saaremaal  Eriolümpia laager. Meie koolist osales laagris Kätriin, Merlin, Andreas ja Martti. Saaremaal külastasime Orissaart ja Kuresaart, tutvusime Maasi ordulinnuse varemetega, matkasime rabas, külastasime Risto Ränk Farmingut, tantsisime, tegime käsitööd, õppisime ja kuulasime loengut, külastasime Asva Viikingiküla, telkisime, käisime saunas ja meres ujumas. Tegevusi oli palju ja aeg möödus väga kiiresti.

Meil oli väga tore laager, aitäh korraldajatele!!!

Õpilastega seikles kaasa Evelyn