Ühendav korvpallifestival 23. november Evelyn

ÜHENDAV KORVPALLIFESTIVAL ja vaimse tervise uuring "STRONG MINDS" Kalevi Spordihallis. Osalema olid kutsutud sportlased vanuses 8-12 aastat ja ka partnerid samas vanuses. Meie koolist võtsid osa Signe klassi ja Küllikese klassi poisid ning kaasatud olid ka samas vanuses partnerid/sõbrad Martha ja Kendra. "Kadrina Karude" spordipoiste ning treenerite juhendamisel õpiti erinevaid trikke ja mänge korvpalliga.

Esimest korda Eestis viidi läbi vaimse tervise uuring "Strong Minds", mis õpetab lihtsaid tehnikaid, kuidas stressiolukordades toime tulla ja vaimseid pingeid maandada.

Oli mõnusalt sportlik ja mänguline päev!

Oli mõnusalt sportlik ja mänguline päev!