Taibude ring 18. veebruar Triinu

Alates septembrist saavad kokku igal teisipäeval kell 12.45 ja kolmapäeval kell 13.30 ning 14.35 kõik Porkuni kooli lapsed, kellele meeldivad legod ja robotid. Taibude ringi üheks eesmärgiks on konstrueerida legodest nii loovehitisi kui ka juhendi järgi kindlaks määratuid masinaid/asju.  Samuti on eesmärgiks tutvuda erinevate robotitega, mis meil koolis juba olemas on (MatataLab, Robottigu Qobot, Bee-Bot, Ozobot, Edison) ja tutvuda ka uute robotitega (robot Robert, Lego Boost robot). Oleme ka jõudnud juba proovida roboti (Lego Boost roboti) programmeerimist ja lastele see väga meeldib. Taibude ringis saab kasutada oma loovust, suunata oma energiat luues uusi asju, olla sõbralik ja vahel ka abiks  teistele ringis osalejatele ning mis põhiline: olla rõõmus ning nautida tegevust!

Triinu, Taibude ringi juhendaja

Triinu, Taibude ringi juhendaja