Tagasivaade "roheliselt koolilt" 09. jaanuar Marika

Kas mäletate, et Porkuni Kooli rohelise kooli töörühm korraldas sõbralt sõbra laada?

Kas mäletate, et Porkuni Kooli rohelise kooli töörühm viis laadalt järelejäänud riided Rakveresse taaskasutuspoodi, et koguda annetusi Koduloomade Varjupaigale?

Esmaspäeval, 19.12.22 käisid meie kooli esindajad Rakveres ja viisid Rakvere Koduloomade Varjupaigale kogutud annetuste eest 192 konservi ja kassidele pesamaterjali.

Soovime meie varjupaiga sõpradele hoitud ja maitsvaid jõule!

Oleme õnnelikud, et saime oma panuse anda!

Marika

Soovime meie varjupaiga sõpradele hoitud ja maitsvaid jõule!

Oleme õnnelikud, et saime oma panuse anda!

Marika