Uudised

Räpina Aianduskooli filiaal Maarja Külas 05. aprill Virge, Helge


05. aprillil käisid õp. Helge ja õp. Virge kl. noored koos vanematega järjekordsel tutvumisreisil. Seekord siis uuriti lähemalt aiandushuviliste edasiõppimisvõimalusi Räpina Aianduskooli HEV kutseõppe rühmale.

Sõit oli pikk ja ilm kahjuks lumine, aga kohapeal saime näpu mulda ja kooli kohta põhjaliku ülevaate. Tore kohtumine oli ka meie kooli endise õpilasega, kellele väga meeldib seal õppida.

Aitäh vajaliku võimaluse eest!

05. aprillil käisid õp. Helge ja õp. Virge kl. noored koos vanematega järjekordsel tutvumisreisil. Seekord siis uuriti lähemalt aiandushuviliste edasiõppimisvõimalusi Räpina Aianduskooli HEV kutseõppe rühmale.

Sõit oli pikk ja ilm kahjuks lumine, aga kohapeal saime näpu mulda ja kooli kohta põhjaliku ülevaate. Tore kohtumine oli ka meie kooli endise õpilasega, kellele väga meeldib seal õppida.

Aitäh vajaliku võimaluse eest!