Porkuni Kooli suvelaager 2022 24. juuli Tuuli

Kaunist suve ja mônusat puhkust kôigile kolleegidele, aga kuna täna lôppes meie Porkuni Kooli laste suvelaager, siis tahaksin edastada veelkord suure südamliku tänu neile kolleegidele, kes suvelaagris tööl olid!  Tean, et teil ei olnud kerge ning esines pingelisi hetki, aga te kôik saite suurepäraselt hakkama! Tuhat tänu! Ja lapsed olid ka väga tublid! Aitäh teile ka! Kohtumiseni!

Kui keegi soovib piiluda, et mida me suvelaagris tegime, siis seda saab teha vajutades siia lingile!

Tuuli

Porkuni Kooli suvelaager 2022