Piparkoogitaigna valmistamine 07. detsember Mairi

7. detsembril oli kooli söökla siginat-saginat täis. Toimus piparkoogitaigna valmistamine. Laual oli retsept koos vajalike toiduainetega ja mõõduvahenditega. Tore oli jälgida kuidas väikesed meistrid õpetaja tagasihoidlikul suunamisel taigna valmis said. Minu pilk ei püüdnud ja kõrv ei kuulnud virisejaid isegi koristamise ajal. Ühe tunniga oli laud puhtaks pestud, taigen valmis ja külmkappi pakitud. Taigen jaotatakse rühmadesse, kus küpsetatakse ja kaunistatakse piparkoogid. Mõnusat maiustamist!

Kodunduse õp Mairi

Kodunduse õp Mairi