Palju õnne, Porkuni Kool! 13. jaanuar Virge

Kohe kooli tulles ootas osasid lapsi ees suur harjutamine, et esineda kooli 98. sünnipäevapeol!

Luidja Tsirkusetalu SOTSIAALSE TSIRKUSE  artistid õpetasid ja kaasasid meie lapsi etendusse, mis toimus reedel, 13.01. Ainulaadne ja hoogne etendus päädis aatriumis sünnipäevatordil küünalde süütamisega. See au kuulus sõbralikele lastele – Marttile ja Rebeccale.

Palju õnne meile kõigile!

Et me kool kestaks veel kaua!

Virge

Palju õnne meile kõigile!

Et me kool kestaks veel kaua!

Virge