Õppepäev Elistvere Loomapargis 19. oktoober Tiiu

19. oktoobril 2022 külastasime RMK Elistvere loomaparki.

Pargi eesmärgiks on jagada loodusharidust ja pakkuda võimalusi metsloomade vaatlemiseks nendele omases keskkonnas.

Nägime  hunti, euroopa piisonit, põtra, põhjapõtra, metskitse, kabehirve, pruunkaru, ilvest, rebast, kährikkoera, harilikku oravat, metsnugist, tuhkrut, kivinugist ja ameerika naaritsat e. minki. Siseruumides saime tutvuda merisigade, deegude, tšintšiljade, liivahiirte ja laborirottidega ning kuldhamstri, džungaaria hamstriku ja jaapani tantsuhiirega.

Oli väga huvitav näha loomi NII lähedalt – eriti KARU ja Hunti ja kõiki teisi ka.

Täname meie maailma parimat bussijuhti – Antsu, kes meid alati turvaliselt sihtkohta viib ning siis ka kooli tagasi toob. AITÄH!

Tiiu, Grete  ja Halti koos õpihimuliste lastega

19. oktoobril 2022 külastasime RMK Elistvere loomaparki.

Tiiu, Grete  ja Halti koos õpihimuliste lastega