Õpilaskoda kutsus taas kinno 27. märts Kaire

27. märtsil kutsus kooli õpilaskoda „Väikesed teod“ taas koolipere kinno. Seekord oli  vaatamiseks väga armas animafilm „Kodu“. Filmiseansse oli kaks- kell 14:30 ja 17:00. Esimesel kellaajal said kino külastada igapäevaselt kodus käivad õpilased ning hiljem kõik õpilaskodu lapsed.

Enne seanssi pakuti kaasa ostmiseks mahla, pulgakommi ja kooli õpilaskohviku poolt valmistatud popcorni, mis „läksid nagu soojad saiad“. Aitäh Mairile selle eest! Oli tore täiendada kohviku kassat!

Aitäh kõigile kino külastajaile!

Aitäh kõigile kino külastajaile!