Õpilasfirma „TööMesilane“ 20. oktoober Mairi

Porkuni Koolis tegutseb sel õppeaastal õplasfirma (õf) „TööMesilane“, mille eesmärk on kohviku pidamine ning pakkuda võimalust osta kord nädalas ise maiust, pirukat, teed jne

Kohviku turu-uuringust selgus, et meie kool vajab kohvikut ja kõigil on ka ostudeks raha. Sooviti, et kohvik võiks olla kauem lahti .

Selle õppeaasta tublid noored  töötavad usinasti. Valminud on kooli aiasaadustest püreesupp, täidetud suvikõrvitsad ja erinevaid õunakooke.

Põnev väljakutse oli joonistada ÕF logo, mis seostub meie firma nimega „TööMesilane“. Joonistused saabusid kodutöödena kõigilt õf seotud õpilastelt. Siiralt hea meel oli näha, et logo joonistamisele aitas/elas kaasa kogu pere. Tänan teid kõiki, väga vahvad pildid.

Kooliperel oli võimalus valida joonistuste seast õf esindav pilt, millest valmib logo. Selle aasta parimaks tööks valiti Kerdi joonistus. Palju õnne Kert.

Suur sündmus toimus sel nädalal, enne vaheaega. Õf „TööMesilase“ aktsiaturg. Aktsiad lähevad koolis nagu „soojad saiad“. Sel aastal läheb aktsionäride vahel loosi viis kinkekaarti väärtusega 2 eurot. Loosimine toimub kooliraadio otse eetris 31.10 Aktsiatest saadud raha on algkapital firma töö alustamiseks. Aitäh, et usaldate meie tööd.

Õp Mairi

Õp Mairi