Õpetajate päev 05. oktoober Virge, Tiiu

Tänane õpetajate päev viis koolipere vana koolimaja juurde, et asetada lilled ja küünlad toonase kurttummadele lastele kooli rajanud Ernst Sokolovskile. Ausamba Porkuni Ema juures esitasid lapsed laulu „Hoia ja hooli“. Aktusel tänas direktor tööjuubilare ja kinkis kõigile töötajatele „Tänulikkuse päeviku“. Pärast lõunapausi ootas meid ees Eesti Kontserdi programm „Tantsud Iirimaast Iisakuni“. Suurele joonistuslindile saavad lapsed veel oma lemmiktöötajale läbi joonistuse öelda AITÄH!

Jõudu ja jaksu selle tänuväärse ameti kandjatele!

Virge ja Tiiu

Jõudu ja jaksu selle tänuväärse ameti kandjatele!

Virge ja Tiiu