"Mes varam - 15!“ – võistlused Lätis, Valmieras 11. september Evelyn

Meie kooli 8 õpilast osales nädalavahetusel Lätis, Valmieras toimuval kergejõustikuvõistlusel. Kahjuks kahel eelmisel aastal pidime võistlustel osalemise  ära jätma COVID-19 viiruse leviku tõttu.

Võistluspäev oli väga pikk, ärkasime hommikul kell 5, et olla kell 10 juba võistlusrajal. Võistlesime kaugushüppes, raskuspalli viskes, 60m  ja 800m jooksus. Veel sai kätt proovida jalgpallis penaltite löömises ja  korvpalli vabavisetes. Lisaks osalesime meeskondlikult Boccia e kuulide täpsus veeretamises ja pendelteatejooksus.

Autasustamisel said kõik osalejad medali ja diplomi, kool sai mälestuseks väikese karika.

Pärast võistlemist toimus pidulik vastuvõtt kultuurimajas,  seal sõime, ajasime juttu ja tantsisime.

Järgmisel päeval tutvusime Valmiera linnaga, sõitsime jõetrammiga  ja käisime poes.

Kooli jõudes olime väga väsinud kuid õnnelikud võimaluse üle reisida ja võistelda!

Vaata pilte ka

Marika,  Ants ja Evelyn