Merlini klass ja Galina rühm Tartus õppekäigul 31. jaanuar Merlin, Galina

Külastasime Eesti Rahva Muuseumi püsinäitust “Uurali kaja”, kus tutvusime keelepuuga ja soome-ugri rahvaste traditsioonilise elukeskkonna ning tarbeesemetega. Vaatasime külalisnäitust “Ole valmis! Minu lugu, kuidas saan kriisi korral hakkama”. Väljapaneku keskmes oli video Eesti inimeste kogemuste ja nõuannetega, kuidas ohuolukordades hakkama saada. Suuremat huvi äratas ”sahver”. Külastasime ka Tagurpidi Maja.

Õpilased näitasid huvi üles kõigi näituste vastu. Soovi korral oli võimalik personaalselt oma piletile salvestada põnevaid lugusid eksponaatide juures, rõõm oli näha, et seda võimalust ka aktiivselt  kasutati.

Merlin ja Galina

Merlin ja Galina