Märts - teatrikuu! 12. märts Inga, Terje

Meil koolis on au sees sport, tants, muusika …. aga ka teater. Märtsikuu on ju teatrikuu ja nüüd on sobilik tutvustada laiemale üldsusele meie selle õppeaasta koolisiseseid teatriaskeldusi.

Alustasime oma teatritüki õppimist juba oktoobrikuus ja etendasime selle kooliperele ning külalistele detsembrikuu keskpaigas. Kahe klassi koostöös valmis lustakas ja õpetlik etendus pealkirjaga „Nähtamatu lugu“. Etenduses lõid kaasa nii õpilased kui ka õpetajad.

Soovisime, et meie teatripäev näeks välja nagu päris teater. Meil olid kuulutused, reklaamid, piletid, nummerdatud istekohad pealtvaatajatele ning teemakohased lavadekoratsioonid. Teatripileti maksumuseks oli kaks kommi, millest pooled jaotasime ära teatrikülastajate vahel ning ülejäänud rändasid „Tänugalal“ näitlejate kõhtu.

Etenduse osatäitjad olid:

Talv – Gerli

Lumehelbekesed – Sirlin, Ketlin, Hanna-Liisa, Kadi-Liis

Metsavaht – Gennadi

Pontu – Veiko

Karud – Nicolas, Mario, Sander

Jänesed – Oksana, Terje T

Orav – Sarra

Hunt – Inga

Rebane – Terje K

Kobras – Jaanika

Põder-Jõulumees – Mairi

Helitehnik, suflöör ja valgustehnik – Age M

Soovime kõigile toredat teatrikuud!

Inga ja Terje

Kirsiks tordil lisame väikese üllatuse teatri- ja luulesõpradele

Etenduse osatäitjad olid:

Talv – Gerli

Lumehelbekesed – Sirlin, Ketlin, Hanna-Liisa, Kadi-Liis

Metsavaht – Gennadi

Pontu – Veiko

Karud – Nicolas, Mario, Sander

Jänesed – Oksana, Terje T

Orav – Sarra

Hunt – Inga

Rebane – Terje K

Kobras – Jaanika

Põder-Jõulumees – Mairi

Helitehnik, suflöör ja valgustehnik – Age M

Soovime kõigile toredat teatrikuud!

Inga ja Terje

Kirsiks tordil lisame väikese üllatuse teatri- ja luulesõpradele