Mäesuusapäev Valgehobusemäel 08. veebruar Evelyn

Eriolümpia korraldas 08.02 Valgehobusemäel Põhja-Eesti sportlastele mäesuusakoolituse-ja võistluse.

Esmalt juhendajate suunamisel väike koolitus, seejärel saime korduvalt mäest laskuda ja võistlusrada katsetada. Seejärel algas võistlus, iga võistleja sai rada läbida kaks korda, kiirem aeg läks arvesse. Pärast võistlemist saime veel tund aega oma oskusi mäel lihvida. Väga vahva oli!

Võistlustel läks ka hästi: Moisei I koht, Martti ja Egert said mõlemad II koha.

Aitäh Eriolümpiale vahva päeva eest!!!

Vaata pilte ka!

Evelyn

Võistlustel läks ka hästi: Moisei I koht, Martti ja Egert said mõlemad II koha.

Aitäh Eriolümpiale vahva päeva eest!!!

Vaata pilte ka!

Evelyn