Liikumisaktiivsuse päevad 22. november Evelyn

Novembris toimub traditsiooniliselt koolis  liikumisaktiivsuspäev.

Õues on pime, porine ja kõle, seetõttu tuleb otsida välja tubaseid vahvaid tegevusi, et olla aktiivne.

Seekord toimus üritus kahel erineval päeval, esmalt vanemad õpilased ja meie väliskülalised (11.11) ja päevi hiljem nooremad õpilased (22.11.).

Kõik klassid läbisid 12 punkti,  tuli ronida, roomata, hüpata, täpust visata, panna proovile nii julgus kui osavus.

Vaata pilte meie aktiivsetest päevadest.

Evelyn

Novembris toimub traditsiooniliselt koolis  liikumisaktiivsuspäev.

Vaata pilte meie aktiivsetest päevadest.

Evelyn