Lehekese Kohviku üleskutse 21. aprill Mairi

07.04 kutsus Porkuni Kooli õpilasfirma „Lehekese Kohvik“ aktsionäride koosolekul aprilli kuus kaasa lööma oma kooli töötajaid heategevuslikus küpsetises, mille tulu 100 % läheb Ukraina sõjapõgenike toetuseks.

Täna 21.04 lõppes heategevuslik kampaania. Õpilasfirma juhtkond koos õpetaja ja sotsiaalpedagoogiga andsid täna Tamsalu Spordikompleksi hostelis elavatele sõjapõgenikele üle heategevuslikust kampaaniast kogunenud raha. Rõõm oli kogeda, et nõudlus ületas alati pakkumise.

Üks heategu päevas hoiab meele rõõmsana!

Tänan kõiki küpsetajaid, meisterdajaid, ostjaid ja annetajaid panustamise eest!

Õp Mairi

Üks heategu päevas hoiab meele rõõmsana!

Tänan kõiki küpsetajaid, meisterdajaid, ostjaid ja annetajaid panustamise eest!

Õp Mairi