„Lehekese Kohvik“ 07. aprill Mairi

Neljapäeval 07.04 toimus Porkuni Koolis esimene aktsionäride koosolek. Koosolek oli planeeritud juba veebruari algusesse, kuid meist olenevata põhjustel (covidisse haigestumised) lükkus see aprilli. Osaleda sai kohapeal ja Teamsi vahendusel.

Noored tutvustasid ennast ja oma ametikohustusi, millega firmas tegeletakse. Finantsjuht Rauno andis nelja kuu ülevaate raha liikumisest. Kõik on olnud tublid nii töötajad kui kliendid.

Koosolekul tehti üleskutse kooli töötajatele Ukraina sõjapõgenike toetuseks . Mis kõlas järgmiselt: „Õpilasfirma „Lehekese Kohvik“ teeb ettepaneku Porkuni Kooli töötajatele.

Sul on võimalus aprilli kuus tuua „Lehekese Kohvikusse“ heategevuslikult mõni küpsetis, mille meie viime klientideni. Müügist saadud raha läheb 100 % Ukraina sõjapõgenike toetuseks ümbrikusse, kus on juba meie panus sees. Nii saame panustada kõik - olla pagar või klient!“

Porkuni Kooli õpilasfirma „Lehekese Kohvik“ panustab ise 50 euroga.

Tänan kõiki osalejaid, toetajaid ja firma juhtkonda.

Õp Mairi

Porkuni Kooli õpilasfirma „Lehekese Kohvik“ panustab ise 50 euroga.

Tänan kõiki osalejaid, toetajaid ja firma juhtkonda.

Õp Mairi