Jõulud Talvekülas 24. november Signe

24. novembril külastasid Signe klassi õpilased Torma talveküla. Meid võttis vastu päkapikk Piret, kes tutvustas meile jõuluküla. Esmalt mängisime võlumetsas seiklusmänge ja saime teada, kuidas kasvavad jõulupuud. Seejärel külastasime jõulutalli, kus asus jäneste linn ja miniloomaaed. Glämpingute juures olid kaunistatud jõulupuud, kus üllatas meid suur ja sõbralik karu. Tarkusi omandasime Päkapikkude Akadeemias ja lõpuks kohtusime ka Jõuluvanaga.

Täname bussijuht Antsu ja lapsevanemaid, kes koos meiega jõulutunnet otsisid

Täname bussijuht Antsu ja lapsevanemaid, kes koos meiega jõulutunnet otsisid