Esimene Poiste Klubi üritus 19. mai Kaire

19. mail sai teoks esimene Porkuni Kooli poiste klubi õhtu, mille eelkäijaks on mõned nädalad tagasi toimunud samalaadne üritus tüdrukutele.

Külaline oli viimse hetkeni  teadmata ja suureks üllatuseks kõigile astus eesriide tagant välja Egon, meie endine puutööõpetaja. Poistepoolne rõõm ja vastuvõtt oli meeletult suur. Egon andis poistele õpetliku ülevaate kevadistest põllutöödest ja – masinatest.  Küsimusi oli palju ja teadmisi tuli juurde. Peale teoreetilist õppetundi said poisid katsuda ka ehtsat traktorit ning seal seeski istuda.

Suur tänu Egonile!

Suur aitäh Agnesele abi eest!

Kaire

Suur tänu Egonile!

Suur aitäh Agnesele abi eest!

Kaire