Uudised

Eriolümpia ujumisvõistlus 03. mai Evelyn

Tallinnas Sõle spordihoones toimusid 3. mail Eriolümpia ujumise võistlused. Osales 18 erinevat asutust/kollektiivi ning rohkem kui 130 ujujat.  Võistelda sai 25, 50, 100 ja 200 m distantsidel ning teateujumises 4×25 m. Iga sportlane sai osaleda kahel alal, lisaks teade. Meie kooli sportlased osalesid 25 vabalt, vanemad õpilased valisid ka 25 selili ja 50m vabalt.

Tulemused tegid rõõmu, saime hulgaliselt medaleid. Enim üllatas 4x25 teateujumise tulemus: saime omas divisionis I koha, edestasime Näpi Kooli ja Viigi Kooli ( üldises arvestuses ujusime  välja suurepärase neljanda koha). Meie tulemused: Sarra I koht, Kätriin II, Angela II ja III koht, Kevin II, Andreas I ja 5.koht, Kristjan L kaks III kohta, Kaido II ja 6, Kristjan M I ja 6. koht.

Võib rõõmustada, et mee koolil on oma ujula ja saame seal mõnuga harjutada.