Uudised

Eriolümpia spordilaager Porkunis 04. august Evelyn


Eriolümpia noorte spordilaager toimus 1.-4. august. Meie koolist osales laagris Mirjam, Ketteri, Veiko ja Moisei. Laagris matkasime, õppisime sportmänge sh spikeball, sõitsime ratastega, tegime jõutreeninguid, ujusime järves. Lisaks kahele treeningule päevas toimus hommikul jooks ja võimlemine, õhtul erinevad rahulikumad seltskondlikud tegevused. Lisaks said kõik teada: mis on Eriolümpia, mida seal korraldatakse ja miks, millised projektid käsil on, mida sportimise ajal ja hiljem süüa-juua.

Oli vahva laager, kindlasti jäävad seda meenutama uued sõbrad ja tuttavad!

Vaata pilte ka!

Evelyn

 

Eriolümpia noorte spordilaager toimus 1.-4. august. Meie koolist osales laagris Mirjam, Ketteri, Veiko ja Moisei. Laagris matkasime, õppisime sportmänge sh spikeball, sõitsime ratastega, tegime jõutreeninguid, ujusime järves. Lisaks kahele treeningule päevas toimus hommikul jooks ja võimlemine, õhtul erinevad rahulikumad seltskondlikud tegevused. Lisaks said kõik teada: mis on Eriolümpia, mida seal korraldatakse ja miks, millised projektid käsil on, mida sportimise ajal ja hiljem süüa-juua.

Oli vahva laager, kindlasti jäävad seda meenutama uued sõbrad ja tuttavad!

Vaata pilte ka!

Evelyn