Uudised

Eriolümpia Saaremaa laager 07. august Evelyn


Sel korral osales meie koolist laagris Laura, Kert, Egert ja Raimond. Laager pakkus võimalusi tutvuda loodusega ning andis teadmisi sporditurvalisusest. Õppimise ka looduses ellujäämise oskusi, vaatasime loomi ja saime tunda looduse ja ilma muutlikkust. Laagris osales 20 noort üle Eesti. Lektor Marina Paddar oli valmistanud ette põhjaliku sporditurvalisuse loengu, töötoad. Saime teada, mis liiki väärkohtlemist üldse on olemas, kuidas seda ära tunda, kuidas vajadusel öelda ei. Kõik see toimus läbi mängu ja toreda tegevuse. MTÜ Õpime aitama esindajad tutvustasid meile looduses ellujäämise oskusi, vees tegutsemise ohtusid ja oskusi. Õhtul käisid külas mudelautode fännid ning saime mängida autodega. Saime palju uusi toredaid tutvusi, teadmisi. Viimasel päeval külastasime Kuressaare linna ja linnust, Kaali kraatrit.

Suur tänu Eriolümpia Eesti Ühendus, meil oli Saaremaal väga tore!

Vaata pilte meie reisist!

Evelyn

 

Sel korral osales meie koolist laagris Laura, Kert, Egert ja Raimond. Laager pakkus võimalusi tutvuda loodusega ning andis teadmisi sporditurvalisusest. Õppimise ka looduses ellujäämise oskusi, vaatasime loomi ja saime tunda looduse ja ilma muutlikkust. Laagris osales 20 noort üle Eesti. Lektor Marina Paddar oli valmistanud ette põhjaliku sporditurvalisuse loengu, töötoad. Saime teada, mis liiki väärkohtlemist üldse on olemas, kuidas seda ära tunda, kuidas vajadusel öelda ei. Kõik see toimus läbi mängu ja toreda tegevuse. MTÜ Õpime aitama esindajad tutvustasid meile looduses ellujäämise oskusi, vees tegutsemise ohtusid ja oskusi. Õhtul käisid külas mudelautode fännid ning saime mängida autodega. Saime palju uusi toredaid tutvusi, teadmisi. Viimasel päeval külastasime Kuressaare linna ja linnust, Kaali kraatrit.

Suur tänu Eriolümpia Eesti Ühendus, meil oli Saaremaal väga tore!

Vaata pilte meie reisist!

Evelyn