Eriolümpia rahvastepall 19. oktoober Evelyn

Eriolümpia TÕK rahvastepalli võistlus toimus sel aastal ühel päeval, kahes kohas korraga. Lõuna regiooni oma toimus Valgamaal, Urvastes, põhja oma Tallinnas.

Meie otsustasime võistelda Tallinnas. Kahjuks oli aga seal osalejaid  väga vähe. Mängisime kaks mängu Tondi Kooli võistkonnaga, võidsime need mängud kindlalt. See tagas meile võistluste I koha.

Andreas, Angela, Kert, Martti ja Egert said kaela I koha medali ja Corny, kool suure karika.

Sõpruskohtumise raames mängisime sama kooli 9 klassi LÕK õpilastega, need mängud olid väga põnevad. Visked olid kiired  ja tugevad. Esimese mängu kaotasime kindlalt, teise mängu kaotasime samuti, kuid väga napilt. Saime hea kogemuse tugeva vastasega mängides.

Pärast võistlusi saime kõhu täis einestades Pizzapoistes. Lisaks vaatasime ringi Lennusadama juures .

Vahva päev oli!

Evelyn