Bussiekskursioon Tapal 22. aprill Virge

Veel enne vaheajale sõitu külastasime 22. aprilli hommikul Tapa linna. Teadagi on Tapa nüüd meie valla keskus. Saime teada, et Eestis valmistatakse ja remonditakse ronge just Tapal, et Tapal on Eesti suurim kaitseväe väljaõpe, et Tapal on keerulise käitumisega kool lastele, et kunagi oli Tapa linn „vorsti pealinn“ ja nii edasi, jne. Kõige rohkem põnevust pakkus muidugi kokkupuude sõjaväeautode hooldamise ja maskeerimisega. Põhjaliku ülevaate andis meil hr. Marko Teiva. Ütleme aitäh!

Virge ja tema noored

Virge ja tema noored