Aitame linde! 24. november Marika, Evelyn

Reedel 24. novembril toimus Porkuni Koolis Rohelise kooli töörühma eestvedamisel aialindudele söögimajade meisterdamine. Kõik klassid said endale teha ühe söögimaja. Üritusel räägiti ja näidati ka seda, millised on võimalused lindude talviseks toitmiseks. Kohapel segati õpilaste abiga kokku õli-, jahu- ja seemnekoogikesed. Igasse linnumajja pandi üks seemnekoogike. Iga klass peab nüüd õues leidma koha, kuhu lindude söögimaja rippuma panna. Söövate lindude jälgimine on väga teraapiline tegevus ja samas on ka hea tunne, kui oled saanud aidata endast väiksemaid. Linnud on meile selle eest tänulikud ja tänavad meid kevadel oma ilusa lauluga.

Täname kõiki meisterdajaid ja nende abilisi.

Rohelise kooli töörühm

Täname kõiki meisterdajaid ja nende abilisi.

Rohelise kooli töörühm