2. klassi ekskursioon Tallinna Loomaaeda 17. mai Inga

17. mail külastasime Tallinna Loomaaeda. Ilmaga meil vedas- ei olnud liiga palav ega liiga külm. Tallinna Loomaaias tutvusime mitmete soojamaaloomadega- ninasarvik, elevant, jõehobu, ahvid, laiskloom, pesukarud, hülged jne. Mitme õpilase soov oli näha ka jääkaru, tiigrit ja lõvi, kuid kahjuks ei olnudki neid loomi väljas. Loomaaias käies tulebki arvestada sellega, et paraku ei õnnestugi alati kõiki loomi näha. Sellegipoolest oli meie päev tore ning möödus kiiresti.