Mitmevõistlus Tallinnas 30. november Evelyn

Novembri viimasel päeval käisime Tallinnas EVPISL (kuulub Paraolümpia alla) kergejõustikuvõistlustel.

Vanuseklassides D ja C klassis olid võistlusaladeks 60m, 200m jooks ja kaugushüpe. B ja A vanuseklassides lisaks veel kõrgushüpe ja kuulitõuge. Auhinnati kõikide alade kokkuvõtte kuute paremat sportlast diplomi ja karikaga.

Meie koolist sai kuue esimese hulka Moisei ja Kenneth. Andreas, Egert, Rasmus, Reio ja Marek  kuue hulka ei saanud, kuid endast parima andsid ka nemad (kõikides vanuseklassides oli üle 20ne sportlase).

Oleme ühe võistluse võrra jälle kogenumad ja seame uueks aastaks uusi eesmärke.

Vaata pilte!

Evelyn

Oleme ühe võistluse võrra jälle kogenumad ja seame uueks aastaks uusi eesmärke.

Vaata pilte!

Evelyn